Tercüme Bürosu

Tercüme bürosu Ankara Türkçe ve diğer diller arasında sorunsuz şekilde tercüme işlemlerinizi yapmanızı sağlar. Şayet çevirilerinizin profesyonel olmasını, sorun bulunmamasını ve en iyi sonuçları almak istiyorsanız, bu alanda hizmet veren tercüme bürolarıyla istenen sonuçları almanız mümkündür. Bu çerçevede,
 1. Yazılı Tercüme,
 2. Yeminli Tercüme,
 3. Hukuki Tercüme,
 4. Teknik Tercüme,
 5. Akademik Tercüme dahil birçok konuda hizmet alınabilir.
Tüm çeviri işlemleri büyük bir özen ve dikkat gerektirir. Tercümanların sadece Türkçe kurallarına değil, ilgili dile de hakim olması şarttır. Alanında uzman ekiplerle çalışan ve son teknolojiden yararlanan Ay Tercüme, bu bakımdan Türkiye’nin en iyi tercüme büroları arasında yerini almaktadır. Eğer iletişime geçerseniz, çözümlerimiz hakkında ayrıntılı bilgi elde edebilirsiniz.

Yazılı Tercüme

Tercüme bürosu Ankara sadece sözlü değil, aynı zamanda yazılı olarak da hizmet vermektedir. Bu açıdan akademik, ticari, finansal ve diğer tüm alanlarda metinler kabul edilir. Dolayısıyla herhangi bir sınırlama bulunmaz. Bu tür metinlerinizi kısa sürede yüksek kalite ile çevirmek istiyorsanız, bizimle iletişime geçerek aradığını sonuçları alabilirsiniz. Metinlerinizi dijital sistemler üzerinden firmamıza iletirseniz, gerekli incelemeler ardından teklifleri hemen alabilirsiniz. Ay Tercüme bir anlaşma olduğu takdirde metnininiz alanında profesyonel olan çevirmene göndererek, gerekli işlemleri anında başlatmaktadır. Bitirildikten sonra çevirmenler ve editörler tarafından kontrol edilerek, aynı şekilde size geri yollanmaktadır. Tüm süreçleri başarılı bir şekilde yöneten firmamız, dijital sistemlerden gönderdiğiniz metinlerde güvenliği ilk sırada kabul eder. En iyi tercüme büroları arasında yer alan firmamızdan hizmet almak istiyorsanız, bizimle iletişime geçmeniz yeterlidir.

Yeminli Tercüme

Yeminli tercüme işlemleri her iki dile tam anlamıyla hakim ve ilgili alanlardan mezun olmuş tercümanlar tarafından gerçekleştirilir. Yapısı gereği tüm süreç başarılı bir şekilde yönetilerek, sorunsuz bir çeviri elde edilmelidir. Bu kapsamda kişiler herhangi bir konuda tercüme işlemi talep edebilir. Bunlardan bazıları şu şekilde gösterilebilir;
 1. Konferans tercümeleri
 2. Finansal tercümeler
 3. Teknik tercümeler
 4. Ticari tercümeler
 5. Altyazı tercümeleri
 6. Tıbbi tercümeler
 7. Akademik tercümeler
 8. Yazılı tercümeler
En iyi tercüme büroları arasında bulunan firmamız, bunlar haricinde de projeleri değerlendirmektedir. Bunun için sadece bizimle iletişime geçerek, metin hakkında bizi bilgilendirmeniz gerekir. Tüm değerlendirmeler tamamlandıktan sonra, istediğiniz çözümlere anında ulaşabilirsiniz.

Hukuki Tercüme

Tercüme bürosu Ankara tarafından verilen hukuki tercüme hizmetleri, alanında profesyonel olan firmalar tarafından gerçekleştirilmelidir. Hukuk ciddi bir alan olduğu için hatalı tercümeler yanlış anlaşılmalara neden olacaktır. Böylece ciddi sorunlar yaşanabilir. Eğer bunların olmasını istemiyorsanız, alanında profesyonel olan, kurumsal firmaları tercih etmeniz şarttır. Ay Tercüme bu metinlere dikkatli bir şekilde yaklaşarak, disiplinli bir şekilde hareket etmektedir. Projenin detayları aktarıldıktan sonra ayrıntılı şekilde incelenmekte; ardından en iyi olan tercümana gönderilmektedir. İşlemler tamamlandıktan sonra çevirmenler ve editörler de kontrol ederek tarafınıza iletir. Türkiye’nin en iyi tercüme büroları arasında bulunan firmamızdan bu hizmetleri almak istiyorsanız, iletişime geçmeniz yeterlidir.

Teknik Tercüme

Teknik tercüme, en iyi tercüme büroları tarafından verilmesi gereken bir hizmettir. Zira büyük zorlukları taşımaktadır. Anlatım dillerinin zor olması sebebiyle dikkatli bir şekilde incelenerek, doğru aktarımlar yapılmalıdır. Aksi durumda teknik hatalar meydana gelebilir. Ay Tercüme bu durumun farkında olarak, bu kategoriye giren çevirileri alanında uzman olan tercümanlara verir. Kurumsal tecrübesi ve kullandığı ileri teknoloji araçlar sayesinde kısa sürede daha kaliteli sonuçlar almanıza yardımcı olur. Eğer bu hizmetlerimizden yararlanmak, ayrıntılı bilgi almak istiyorsanız Türkiye’nin en iyi tercüme büroları arasında olan Ay Tercüme ile irtibat kurabilirsiniz.

Akademik Tercüme

Tercüme bürosu Ankara aynı zamanda akademik çeviri hizmetleri de vermektedir. Bu konu, yapısı gereği disiplini, teknik bilgileri ve düzgün bir dili beraberinde getirir. Çevirmenler ayrıca akademik dile de yatkın olmalıdır.  Bu sayede daha iyi çözümler elde edilebilir. Bu durumun farkında olan Ay Tercüme, alanında uzman ve tecrübeli ekiplere sahiptir. Bu çerçevede tüm projeler kısa bir süre içerisine bitirilir. Eğer makale ya da tez çevirileri yaptırmak istiyorsanız veya yazdığınız bir çalışmayı farklı bir dile tercüme ettirmek istiyorsanız, bizimle iletişime geçebilirsiniz. En iyi tercüme büroları arasında olan firmamız sayesinde en iyi çözümleri bulabilirsiniz.