Çeviri Fiyatları Listesi

Çeviri fiyatları listesi, bir metin çevirisi yaptırmak isteyen kişiler tarafından sıklıkla sorulmaktadır. Ancak çeviri projeleri belirli bir fiyat üzerinden değil, bazı etmenlerin değerlendirilmesiyle belirlenir. Bu konuda,

 1. Hangi kırtasiye malzemelerinden yararlanıldığı,
 2. Kaç kağıt kullanıldığı,
 3. Metnin zorluğu,
 4. Metnin türü,
 5. Metnin kaç kelimeden oluştuğu gibi konular değerlendirilir.

Eğer metin çok uzunsa ya da kaç kelime olduğu tespit edilemiyorsa, sayfa sayısı üzerinden hareket edilir. Ayrıca İngilizce çeviri fiyatları, İspanyolca ve diğer diller için farklılık gösterebilir. Çeviri hizmeti almak istiyorsanız, önemli olan bitmesi değil kalitesidir. Buna dikkat edilmezse metinde anlam bozuklukları, kelime yanlışlıkları sıklıkla görülebilir.

Şayet daha iyi hizmetler almak istiyorsanız, firmamız ile iletişime geçerek ayrıntılı bilgi alabilirsiniz. Projenizi tarafımıza ileterek, uygun fiyatlarımızı öğrenebilirsiniz.

Tıbbi Tercümeler

Çeviri projeleri arasında tıbbi tercümeler, dikkatli ve özenli bir şekilde yürütülmesi gereken projeler arasına girmektedir. Zira dilleri ağır olup alan gereği oldukça zordur. Kullanılan kavramların da aslına uygun bir şekilde belirtilmesi gerekir. Dolayısıyla profesyonel firmalarla çalışmamak revize işlemlerinin ağırlaşmasına, kalitenin düşmesine neden olacaktır.

Tıbbi tercüme üzerine profesyonel tercümanlara sahip olan firmamız, bu konuda en iyi sonuçları almanıza yardım eder. Metin dikkatli bir şekilde incelendikten sonra, alanında en iyi olan tercümana iletilir. Bu şekilde proje başlatılmakta olup en kısa sürede tamamlanır.

Eğer bu tür projeleriniz varsa ve tıbbi tercüme metinlerinde çeviri fiyatları listesi hakkında bilgi almak istiyorsanız, bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Acil Tercümeler

İnsanlar bazı durumlarda 1-2 saat içerisinde acil tercüme gereksinimi duyabilir. Her ne kadar tercüme bürolarının hızlı çalışması gerekse de, bu projeler yapıları gereği ilgili zaman içerisinde profesyonel bir şekilde yapılmalıdır.

Bunun yanı sıra kısa bir zaman süresi olduğu için hatalara dikkat edilmeli, olmamasına özen gösterilmelidir. Ayrıca revize işlemlerinin olmamasına da özen gösterilmelidir. Bu işin ciddiyetinin farkında olan Ay Tercüme, alanında profesyonel olan tercümanlar sayesinde istediğiniz sonuçları teklif etmektedir.

Eğer bu seçeneklerimizden yararlanmak istiyorsanız ve çeviri fiyatları listesi hakkında bilgi edinmeyi düşünüyorsanız, firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.

Kurumsal Tercümeler

Kurumsal tercüme işlemleri iş sektörünün herhangi bir kolunda bulunan firmalara özel bir şekilde sunulan seçeneklerdir.  Dolayısıyla dikkatli olunması şarttır. Küçük bir hata bile firmaların tanınırlıkları için büyük problemler oluşturabilir.

Bunların yaşanmamasını, en iyi çözümleri almak istiyorsanız, firmamız ile iletişime geçerek aradığınız çözümleri bulabilirsiniz. Ay Tercüme her firma için bu işlemleri yapmaktadır.

Metinler atıldıktan sonra ayrıntılı bir şekilde değerlendirerek, alanında en iyi olan firmalara atılır. Bu sayede aldığınız sonuçların daha iyi olması sağlanır. Bu kapsamda çeviri fiyatları listesi üzerine bilgi almak istiyorsanız, bizimle iletişime geçmeniz yeterlidir.

Apostil Onaylı Tercüme İşlemleri

Yurt dışına çıkacak kişilerin, resmi evrakların orada da geçerli olabilmesi için apostil alması gerekir. Bunlar alındıktan sonra çevrilmektedir. Bu nedenle hata olmaması, kusursuzluk bulunması şarttır. Aksi halde ciddi problemler yaşanabilir.

Kurumsal olarak hizmet veren ve son teknoloji sistemlerden faydalanan Ay Tercüme, bu çalışmaları disiplinli ve dikkatli bir şekilde gerçekleştirir. Profesyonel şekilde yaptığımız işlemlerle anında çözüme kavuşabilirsiniz.

Kaliteli hizmetleri uygun fiyata size sunan firmamızla 7 gün 24 saat iletişime geçebilirsiniz. Böylece hizmetimiz hakkında çeviri fiyatları listesi üzerine bilgi alabilirsiniz.

 Noter Onaylı Tercümeler

Noter onaylı tercümeler yeminli tercümeler ile karıştırılsa da tamamen farklıdır. Bu işlemler sırasında asıl, orijinal metne sadık kalınarak; doğru ve tam bir çeviri yapılır. Tercümanlar çeviri işlemlerini tamamlayıp, kontrol de ettikten sonra çevirinin ve orijinal belgenin her bir sayfasını, tek tek imzalar. Ardından noter de kontrol sağlayarak, doğru olduğuna dair tasdik verir.

Ay Tercüme bu konuda size geniş kapsamlı hizmetler vermektedir. Bu açıdan şu gibi konular hakkında hizmet almanız mümkündür;

 1. Doğum belgesi tercümesi
 2. CV tercümesi
 3. Oda sicil kaydı tercümesi
 4. Sertifika tercümesi
 5. Patent belgesi tercümesi
 6. Kimlik belgesi tercümesi
 7. Referans mektubu tercümesi
 8. Pasaport tercümesi
 9. Oturma izni tercümesi
 10. Evlilik cüzdanı tercümesi

Bunların dışında olan belgelerde de noter çeviri hizmetleri verilmektedir. Çeviri fiyatları listesi hakkında da bilgi almak istiyorsanız, bizimle iletişim kurabilirsiniz.