Hakkımızda

%

100

Müşteri Memnuniyeti

+

100

Tercüman Kadrosu

+

1000

Başarılı Proje

9

Yıllık Tecrübe

Hakkımızda

Ay Tercüme Hizmetleri 2013 senesinde kurulmuş olup, her zaman kaliteyi ve itimatı prensip edinmiştir.

50’den fazla dilde yeminli çeviri, noter onaylı çeviri, akademik çeviri, hukuki çeviri ve sözlü çeviri şeklinde birçok alanda tercüme hizmeti sunmaktadır.

Tercüme işleminin oldukça ciddiyet ve ehemmiyet gerektiren bir hizmet bulunduğunun farkında olarak ancak alanında uzman çevirmen tercümanlarla çalışan Ay Tercüme, birçok kurum, müessese ve firmanın tercihi olmuştur.

Savunma sanayii, tarım, ormancılık, ulusal güvenlik, internasyonal ilişkiler, hukuk, ithalat-ihracat, elektronik ve ağır endüstri alanları başta olmak suretiyle birçok devlet kurumu, internasyonal kuruluşlar, hususi firmalar ve şahıslara hizmet vermektedir.

İngilizce, Almanca, Fransızca, Rusça, Arapça ve Çince başta olmak suretiyle hemen hemen bütün dillerde çeviri hizmeti sunan Ay Tercüme, bünyesinde vazife icra eden yeminli mütercim-tercümanlarla noter onaylı çeviri ve yeminli çeviri hizmetleri sunmaktadır.

Hizmet vermekte olduğumuz başlıca çeviri alanları şunlardır: Noter Onaylı Tercüme, Yeminli Tercüme, Tıbbi-Medikal Çeviri, Web Sitesi Tercüme, Kitap Çevirisi, Ticari Tercüme, Patent Çevirisi, Simultane ve Ardıl Tercüme…

Merkezi Ankara’da olan Ay Tercüme ile dünyanın neresinde olursanız olun çeviri hizmetinizi sorunsuz gerçekleştirebilirsiniz. Siz de ustalaşmış yardımcı olmak istiyorsanız derhal bizimle iletişime geçebilir ve ücretsiz danışmanlık hizmeti alabilirsiniz.

Bizimle İletişime Geçin

0312 219 60 99

info@aytercume.com