Çankaya Tercüme Bürosu

Çankaya tercüme bürosu ile çeviri işlemlerinizi kısa sürede profesyonel bir şekilde yapabilirsiniz. Çeviri projelerinin başarılı bir şekilde sonlanmasını istiyorsanız, alanında uzman olan firmalar ile istediğiniz çözümlere anında kavuşmanız mümkündür. Ay Tercüme olarak firmamız kalite, kurumsal yapı ve deneyimi birleştirerek, size profesyonel çözümler sunmaktadır. Uzman bir şekilde sunduğumuz hizmetlerden bazıları,
 1. Noter Onaylı Tercüme,
 2. Apostil Onaylı Tercüme,
 3. Kurumsal Tercüme,
 4. Acil Tercüme,
 5. Tıbbi Tercüme şeklindedir.
Çankaya tercüme bürosu arıyorsanız firmamızla iletişime geçerek, istediğiniz hizmeti kısa sürede alabilirsiniz. Büromuz 7/24 aktif hat bulunmakta olup projenizi bize aktarabilir, hakkında tüm detayları anında alabilirsiniz.

Noter Onaylı Tercüme

Çankaya tercüme bürosu tarafından sunulan bu hizmetler, orijinal metine sadık kalınarak yapılır. Tercümesi yapılan metnin tam ve doğru bir şekilde çevrildiğine işaret eder. Tercümanlar orijinal belge ile çevirinin her bir sayfasını, ayrı ayrı imzalar. Sonrasında noter kontrol ederek, doğru olduğunu onaylar. Bu tercümeler herhangi bir konu üzerine yapılabilir. Bunlardan bazıları aşağıda olduğu gibidir;
 1. Kimlik belgesi tercümesi
 2. Evlilik cüzdanı tercümesi
 3. Doğum belgesi tercümesi
 4. CV tercümesi
 5. Sertifika tercümesi
 6. Referans mektubu tercümesi
 7. Patent belgesi tercümesi
 8. Pasaport tercümesi
 9. Oturma izni tercümesi
 10. Oda sicil kaydı tercümesi
Bunların dışında da noter onayı tercüme yapılması mümkündür. Profesyonel tercümanlara sahip olan Ay Tercüme ile daha iyi çözümlere ulaşabilirsiniz.

Apostil Onaylı Tercüme

Apostil onaylı tercüme işlemleri profesyonellik gerektiren işlemlerdir. Zira bu belgeler, resmi evrakların yurt dışında da kullanılabilmesini sağlar. Yapılan en küçük bir hata bile ciddi problemlere neden olabilir. Bu tür çevirilere dikkatli bir şekilde yaklaşan Ay Tercüme, kurumsal yapısı ve uzman tercümanları sayesinde evraklarınızın tercüme işlemlerini hızlı ve kusursuz bir şekilde gerçekleştirir. Böylece daha kaliteli sonuçlar almanız sağlanır. Çankaya tercüme bürosu olarak hizmet veren firmamız, tüm işlemleri profesyonel bir şekilde yürüterek size çözüm sağlar. Eğer bu hizmetlerimiz hakkında bilgi almak istiyorsanız, bizimle iletişim kurabilirsiniz.

Kurumsal Tercüme

Kurumsal tercüme işlemleri firmalara verilen hizmetlerdir. Günümüzde iş sektörü oldukça yoğundur. Bunun içerisinde tercüme edilmesi gereken metinler oluşabilir. Bunların en iyi şekilde çevrilmesini, hiçbir sorun yaşanmamasını istiyorsanız, tercüme büroları üstün sonuçlar almanızı sağlar. Ay Tercüme firmalara özel sunduğu bu kapsamda farklı başlıklar altındaki metinlerinizi kabul eder. Eğer bizimle iletişime geçerek projenizden bahsederseniz ayrıntılı bilgi alabilirsiniz. Büromuz tüm metinleri özgün bir şekilde değerlendirerek, alanında uzman olan ekiplere verir. Böylece daha iyi çözümler almanıza yardımcı olur. Çankaya tercüme bürosu olarak Ay Tercüme çalışmalarınıza kurumsal bir ciddiyetle yaklaşarak, en iyi sonuçları almanızı sağlar.

Acil Tercüme

Hangi dilden hangi dile olursa olsun, çeviri işlemlerinin en kısa sürede yapılması ve kesinlikle aksatılmaması gerekir. Ancak her çeviri için belirlenen süre farklıdır. Editörler ve proje sahipleri görüşmeler esnasında bu konuda konuşmakta, bir anlaşmaya varmaktadır. Ne var ki bazı durumlarda müşteriler acil tercüme işlemleri isteyebilir. Bunlar herhangi bir konu kapsamında olabilir. Bu çalışmalar saatlik olabildiği gibi 1-2 günlük de olabilir. Zaman aralığı ne olursa olsun dikkatli bir şekilde ele alınmalı, profesyonel olarak yürütülmelidir. Bu durumun ciddiyetinin farkında olan Ay Tercüme, size alanında uzman hizmetler sunar. Kurumsal bir yapıya sahip olan firmamız, bu kapsamda gelen istekleri anında değerlendirmeye alarak en uygun profesyonel tercümana yollar. Çalışma bittikten sonra kontrolleri sağlanarak tarafınıza iletilir. Çankaya tercüme bürosu tarafından verilen bu hizmeti değerlendirmek istiyorsanız, iletişime geçerek bilgi alabilirsiniz.

Tıbbi Tercüme

Tıbbi tercüme işlemleri büyük bir yetenek gerektirir. Zira dil bakımından ağır olduğu gibi kavramlar da oldukça farklıdır. Metinlerin profesyonel bir şekilde çevrilebilmesi için hizmet alırken dikkat edilmesi şarttır. Eğer kurumsal firmaları seçerseniz, bu konuda en iyi çözümlere ulaşmanız mümkündür. Çankaya tercüme bürosu olarak hizmet veren Ay Tercüme, alanında uzman ekipleri sayesinde her konuda en iyi sonuçlara ulaşmanızı sağlar. Tıbbi çeviri üzerine yetenekli ve tecrübeli çevirmenlerimizle, bu çalışmalarınızı kısa sürede tamamlayabilirsiniz. Eğer bu tür bir projeniz bulunuyorsa, 7 gün 24 saat bizimle iletişime geçerek ayrıntılı bilgi talebinde bulunabilirsiniz.