Çeviri Büroları

Çeviri büroları tercüme işlemlerinizi hızlı bir şekilde gerçekleştirmenizi sağlar. Ancak tercüme işlerinde önemli olan sonlanması değil, ne kadar kaliteli olduğudur. Eğer hata olmamasını, sonradan revize işlemlerinin sık sık gerçekleşmemesini istiyorsanız, çalıştığınız firmalara dikkat etmeniz şarttır. Kurumsal yapısı, deneyimi ve alanında bilgili tercümanlarıyla size hizmet veren Ay Tercüme, uygun fiyata kaliteli çözümler üretir. Geniş kapsamlı hizmetlerimizden bazıları aşağıda olduğu gibidir;
 1. Tıbbi Tercüme İşlemleri
 2. Acil Tercüme İşlemleri
 3. Kurumsal Tercüme İşlemleri
 4. Apostil Onaylı Tercüme İşlemleri
 5. Noter Onaylı Tercüme İşlemleri
Türkiye’nin en iyi tercüme büroları arasında yer alan firmamız ile iletişime geçerseniz bunların dışındaki çözümlerimiz hakkında da bilgi alabilirsiniz.

Tıbbi Tercüme İşlemleri

Çeviri büroları tarafından verilen hizmetlerden bir tanesi olan tıbbi tercüme işlemleri yetenek ve tecrübe gerektirir. Zira oldukça zor bir alan olduğu gibi dili ağırdır. Kullanılan kavramların yabancı oluşu da profesyonel firmalarla ile çalışmayı gerektirir. Ay Tercüme tıbbi tercüme üzerine deneyimli ekiplere sahiptir. Böylece bu çerçeveye giren projelerinizi kısa sürede, yüksek kalite ile tamamlar. Eğer bu çözümlerimiz hakkında bilgi almak ya da yararlanmak istiyorsanız, bizimle iletişime geçebilirsiniz. Böylece sizin için özel fırsatları dinleyerek, aradığınız çözümlere kavuşabilirsiniz. Türkiye’nin en iyi tercüme büroları arasında yer alan firmamız, alanıyla ilgili teknolojik araçlardan da yararlanarak size en iyi çözümleri üretir.

Acil Tercüme İşlemleri

Çeviri büroları tüm projeleri en kısa sürede tamamlamalıdır. Buna karşılık bazı işler, diğerlerinden daha hızlı talep edilebilir. Burada birkaç saatte teslim edilmesi gibi durumlar söz konusudur. Bu tür işlemlerde karşılıklı yapılan hızlı bir konuşma ardından anlaşmalar yapılır. Acil tercüme işlemleri herhangi bir kategoride yapılabilir. Ay Tercüme her alanda uzman çevirmenlere sahip olup; projenizi alanında en iyi olan tercümana teslim eder. Böylece daha iyi sonuç almanızı sağlar. Çeviri işlemlerinin farkında olan ve Türkiye’nin en iyi tercüme büroları içerisinde yer alan firmamız, acil işlerinizi gerekli zaman diliminde hazırlayarak size teslim eder. Eğer bu imkanlarımızdan yararlanmak istiyorsanız, bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Kurumsal Tercüme İşlemleri

Çeviri büroları tarafından verilen kurumsal tercüme işlemleri büyük bir ciddiyet gerektirir. Zira bunlar firmalar için özel hazırlanan metinlerdir. Yapılan küçük hatalar, onların tanınırlıkları için ciddi sorunlara neden olabilir. Eğer bunları yaşamak istemiyorsanız, kurumsal tercüme işlemleri yapan firmamız size aradığınız çözümleri sunar. İş sektöründe bulunan her dal hakkında çeviri işlemleri profesyonel bir şekilde yapılmaktadır. Her proje ayrı bir şekilde ele alınarak, o konu üzerine uzman kişilere verilir. Bu sayede daha iyi sonuçlar almanıza yardımcı olunur. Türkiye’nin en iyi tercüme büroları arasında bulunan Ay Tercüme ile kurumsal olarak daha iyi tercümeler elde edebilirsiniz.

Apostil Onaylı Tercüme İşlemleri

Çeviri büroları tarafından verilen apostil onaylı tercüme işlemleri, büyük bir ciddiyet ve kurumsallık gerektirir. Çünkü apostiller, resmi evrakların yurt dışında da geçerli olması için hazırlanan belgelerdir. Yapılan küçük bir hata bile ciddi sorunlara, alınacak çözümlerin uzamasına neden olabilir. Bunun farkında olan Ay Tercüme, apostil onaylı tercümelere büyük bir ciddiyet ile yaklaşır. Uzman tercümanlar ve teknolojik araçları birleştirerek, çevirilerin daha kısa sürede, profesyonel şekilde tamamlanmasını sağlar. Bu sayede kaliteli çözümler alınabilir. Türkiye’nin en iyi tercüme büroları arasında bulunan Ay Tercüme’den bu hizmetleri almak istiyorsanız, tek yapmanız gereken bizimle iletişim kurmadır. Ardından gerekli tüm bilgileri kısa sürede edinebilirsiniz.

Noter Onaylı Tercüme İşlemleri

Çeviri büroları tarafından yapılan noter onaylı tercüme işlemleri, orijinal çeviri metnine sadık kalınarak gerçekleştirilmektedir. Tam ve doğru bir şekilde tüm işlemler yapılır. Çevirmen gerekli işlemleri tamamladıktan sonra, hem çevirinin hem de orijinal belgenin her bir sayfasını ayrı ayrı imzalar. Sonrasında ise noter bunları kontrol etmekte; doğru olduğunu tastiklemektedir. Noter onaylı tercüme işlemleri, farklı konular üzerine yapılabilir. Bunlardan bazıları aşağıda olduğu gibi gösterilebilir;
 1. Sertifika tercümesi
 2. Referans mektubu tercümesi
 3. Patent belgesi tercümesi
 4. Kimlik belgesi tercümesi
 5. Pasaport tercümesi
 6. Oturma izni tercümesi
 7. Evlilik cüzdanı tercümesi
 8. Doğum belgesi tercümesi
 9. CV tercümesi
 10. Oda sicil kaydı tercümesi
Türkiye’nin en iyi tercüme büroları arasında bulunan Ay Tercüme, profesyonel çözümlere ulaşmanızı sağlar.