İspanyolca Tercüme Bürosu

İspanyolca tercüme işlemleri geniş bir alana sahiptir. Bu dil dünyada sadece İspanya’da değil, aynı zamanda Güney Amerika’nın farklı dillerinde de kullanılmaktadır. Dolayısıyla bu kapsamda yapılan çeviriler yeminli, yazılı, hukuki ve diğer alanlarda gerçekleştirilebilir. İspanyolca-Türkçe ya da Türkçe-İspanyolca çeviri büyük bir dikkatle yapılmalıdır. Eğer önemli konulara özen gösterilmezse tercümenin kalitesi düşecek, böylece ciddi sorunlar meydana gelecektir. Şayet bunları önlemek istiyorsanız, alanında profesyonel olan firmalar ile beraber çalışmanız şarttır. Ay Tercüme profesyonel kadrosu, kullandığı gelişmiş teknolojik araçlar ve kurumsal tecrübesiyle İspanyolca tercüme bürosu olarak hizmet vermektedir. Kısa sürede sizi sonuçlara ulaştıran büromuzla iletişime geçerseniz, istediğiniz hizmetleri alabilirsiniz.

İspanyolca Tercüme Hangi Alanlarda Yapılır?

İspanyolca tercüme işlemleri geniş bir kapsamda yapılır. Eğer tercüme çalışmalarınız bulunuyorsa, Ay Tercüme size şu gibi alanlarda aradığınız çözümleri sunar;
 1. Noter Onaylı Tercüme
 2. Apostil Onaylı Tercüme
 3. Akademik Tercüme
 4. Teknik Tercüme
 5. Hukuki Tercme
 6. Ardıl Tercüme
 7. Tıbbi Tercüme
 8. Patent Tercüme
 9. Yeminli Tercüme
 10. Acil Tercüme
 11. Kurumsal Tercüme
 12. Sözlü Tercüme
 13. Sümultane Tercüme
 14. Web Site Tercümesi
 15. Finans Tercüme
 16. Redaksiyon
 17. Web Deşifre
 18. Yazılı Tercüme
Ay Tercüme bunların hepsinde profesyonel olarak çalışarak, size aradığınız çözümleri sunar. İspanyolca tercüme bürosu olarak, bunların tümünde Türkçe-İspanyolca ve İspanyolca-Türkçe çözümler sunulmaktadır. Eğer bunlardan yararlanmak istiyorsanız, tek yapmanız gereken iletişime geçmedir.

İspanyolca Tercüme İşlemlerinde Nelere Dikkat Edilmelidir?

İspanyolca oldukça ayrıntılı ve ince bir dildir. Dolayısıyla bu Türkçe-İspanyolca ya da tam tersi çevirilerde özenli bir şekilde davranılmalıdır. İspanyolca tercüme yaparken, ilgili tercümanların her iki dile de tam hakim olması şarttır. Burada ilk olarak Türkçe içerisinde bulunan deyimlere, atasözlerine ve gramer kurallarına hakim olunmalı, doğru bir şekilde kullanılmalıdır. İspanyolcada da bunlar hakkında engin bilgiler bulunmalıdır. Anadil seviyesinde konuşan tercümanlar sayesinde en iyi sonuçları almanız mümkündür. İkinci olarak da teknolojik araçların kullanılmasına özen gösterilmelidir. Böylece daha kısa sürede, profesyonel sonuçlar elde edilebilir. Son olarak metinlerin revizyonlarına da önem verilmelidir. Eğer proje sahiplerinden bu tarz istekler gelirse anında değerlendirmeye alınmalı, tüm işlemler istenen şekilde yapılmalıdır. İspanyolca tercüme bürosu olarak size hizmet veren Ay Tercüme, disiplinli ve kurumsal yapısıyla size en iyi çözümleri sunmaktadır. Eğer iletişime geçerseniz, ayrıntılı bilgi edinmeniz mümkündür.

İspanyolca Metinler Nasıl Çevrilir?

İspanyolca tercüme metinlerinin çevrilmesi, proje sahiplerinin iletişime geçmesi ile başlar. Bundan sonra editörler metni ayrıntılı bir şekilde değerlendirerek, müşteri ile görüşmeler yapar. Eğer bir anlaşmaya varılırsa metin için en uygun, profesyonel tercüman seçilir. Bununla beraber çeviri işlemleri de başlatılır. Metin hakkında gerekli bilgiler iletilmekte olup, son teslim tarihine dikkat edilir. Metin tamamlandıktan sonra hemen başlatılmamakta olup önce çevirmen, ardından da editörler tarafından kontrol edilir. Eğer herhangi bir sorun yoksa müşteriye yollanır. Böylece tüm işlemler de sona erer. Şayet bir revize talebi gelirse hemen devreye konulur. İspanyolca tercüme bürosu olarak size hizmet veren firmamız ile iletişime geçerseniz, en iyi çözümleri almanız mümkündür.

İspanyolca Metinler Uzaktan Çevrilebilir Mi?

Günümüzde metin çevirileri için müşteriler her zaman doğrudan bürolara gelerek, birebir görüşme için uygun olmayabilir. Bu gibi durumlarda firmaların gerekli önlemleri alması gerekir. Böylece hem müşteri memnuniyetinin artması hem de daha uzaktan çözüm sunulması mümkündür. Bu kapsamda Ay Tercüme, 21. yüzyılın tüm teknolojik imkanlarından yararlanarak size hizmet vermektedir. Size sunduğumuz iletişim kanalları üzerinden bizimle irtibat kurabilir, ardından metni bize yollayabilirsiniz. Dijital sistemler üzerinden görüşmeler tamamlandıktan sonra onay alınırsa metin, çeviri için tercümana yollanır. Tamamlayınca yine dijital sistemler ile size gönderilir. Dolayısıyla İspanyolca tercüme, uzaktan da yapılabilen bir işlemdir.

İspanyolca Çevirilerde Metin Güvenliği Nasıl Sağlanır?

Tüm çevirilerde olduğu gibi İspanyolca tercüme işlemlerinde de müşteriler metinlerinin güvenliğini, kimse ile paylaşılmamasını talep eder. Ay Tercüme bu bakımdan dijital metinleri güçlü şifreleme sistemleri ile korumaktadır. Bunun yanı sıra kişilerle kesin anlaşma yapılmadığı müddetçe tercümanlara atılmamaktadır. Proje sahipleri haricinde çeviri farklı kişilere de atılmamaktadır. Uygun fiyata kaliteli ve güvenilir İspanyolca çeviriler almak istiyorsanız, bizimle iletişim kurabilirsiniz.