0850 650 60 99 - 0530 519 60 99

Sosyal Medyada Biz}

Ay Tercüme Bürosu - Profesyonel Çeviri Hizmetleri
Ay Tercüme, uluslararası boyutta ve çeviri sektöründe geçerli çeviri hizmetleri standartlarından olan EN 15038 ve ISO 17100:2015 Standart Sertifikaları kapsamında tercüme hizmeti vermektedir. Detaylı bilgi almak için +90 (850) 650 60 99 lütfen bizi arayınız.
TÜMÜNÜ GÖR

Rusça Tercümanlık Bürosu

Rusça Tercümanlık Bürosu

Rusça, kırım alfabesinden oluşan, okuması, anlaması ve konuşması çok zor olan bir dildir. Ülkenin ekonomik büyüklüğü ve gücü ile birlikte Rusça çok önemli bir dil haline gelmiştir. Az önce bahsettiğimiz zorluklar nedeniyle Rusça tercüme işleminin önemi çok fazladır. Ülkemizde resmi kamu kurumları, özel sektör firmaları, akademik birimler ve buna benzer diğer kuruluşlar Rus kuruluşları ile çok sıkı bir ilişki içerisindedir. Bunun yanında turizm alanında da bu ülke ve vatandaşları ile çok iyi bir ilişkimiz bulunmaktadır. Tüm bu sebeplerden dolayı çok fazla tercüme ihtiyacı ortaya çıkmaktadır. Bu ihtiyacınızı nasıl karşılamanız gerektiği çok nettir. Yapılması gereken tek yol ve tercih tercüme bürolarına başvurmak olacaktır. Bu büroların yetkinlikleri, nitelikleri ve donanımları yeterli seviyededir. Personel kadroları çok iyi düzeydedir. Bu nedenle herhangi bir sorun yaşamanız ve bir problem ile karşı karşıya kalmanız son derece düşük bir ihtimaldir.

Rusça, son zamanlarda popüler olan dillerden biridir. Ülkemizde de bu dile olan ilgi çok fazladır. Her alanda ikili ilişkiler mevcuttur. Bu nedenle Rusça tercümanlık bürosu ihtiyacını karşılamanın yolu bu bürolar olacaktır. Teknik alanda hizmetler verilmektedir. İlgili bürolar içinde faaliyet gösteren tercümanlar farklı alanlarda uzmanlaşmış kişilerden oluşmaktadır. Her tercüme bürosunda Rusça bilen ve tercümesini tam olarak yapabilecek çok sayıda tercüman vardır.Teknik, ticari, hukuki, tıbbi ve akademik alanlarda uzman seviyesine ulaşmış tercümanlar bu hizmeti verecektir. Yazılı tercüme işlemlerinde durum budur. Bunun dışında sözlü olarak verilen ardıl ve simultane tercüme işlemleride bulunmaktadır. Rusça olarak verilmesi gereken bu tarz sözlü tercümeye çok fazla gereksinim olmaktadır. Her türlü mini toplantı, tanıtım, lansman ve iş yemeklerinde ardıl tercüme işlemi Rusça olarak yapılabilmektedir. Bunun yanında çeşitli seminer, konferans gibi etkinlikler içinde simultane yani toplu çeviri hizmeti verilmektedir. Hızlı ve seri bir şekilde ve de akıcı olarak bu işlem yapılmaktadır. Çeviri ve tercüme hizmetleri online olarakta verilebilir bir duruma gelmiştir. Binlerce kelime, cümle ve anlam bütünlükleri web veri tabanlı programlarda entegre bir şekilde toplanmış ve programlanmıştır. Bu programlar üzerinden çeşitli belge ve evraklar tercüme edilmektedir. Hata oranı çok azdır. Sorunsuz çeviri hizmetleri bu şekilde de verilebilmektedir. Bu yöntem çok daha az bir maliyetle yapılmaktadır.

Tercüme işlemlerinde en maliyetli olan sözlü olarak yapılan ardıl ve simultane tercümelerdir. Bu hizmetlerde çok daha yüksek ücretler talep edilmektedir. Tüm dillerde olduğu gibi Rusça Türkçe tercüme bürosu işlemlerinde de durum aynıdır. Hem bireysel olarak bu hizmetleri alabilir, hem de kurumsal olarak alabilirsiniz. Tercüme büroları daha çok kurumsal firma ve kurumlara hizmet sunmaktadır. Çünkü, bu tarz firma ve kurumların bu ihtiyaçları çok daha fazla olacaktır. Patron, yönetici ve düz bir sorumlu olabilirsiniz. Yapmanız gereken nettir.

06 Şubat 2017
15 kez görüntülendi
izmir nakliyat - izmir evden eve nakliyat - izmir evden eve