0850 650 60 99 - 0530 519 60 99

Sosyal Medyada Biz}

Ay Tercüme Bürosu - Profesyonel Çeviri Hizmetleri
Ay Tercüme, uluslararası boyutta ve çeviri sektöründe geçerli çeviri hizmetleri standartlarından olan EN 15038 ve ISO 17100:2015 Standart Sertifikaları kapsamında tercüme hizmeti vermektedir. Detaylı bilgi almak için +90 (850) 650 60 99 lütfen bizi arayınız.
TÜMÜNÜ GÖR

Hakkımızda

[:tr]hakkımızda sol

Ay Tercüme Hizmetleri 2013 yılında kurulmuş olup, daima kaliteyi ve güveni ilke edinmiştir.

50’den fazla dilde yeminli tercüme, noter onaylı tercüme, akademik tercüme, hukuki tercüme ve sözlü tercüme gibi birçok alanda çeviri hizmeti sunmaktadır.

Tercüme işleminin çok ciddiyet ve önem gerektiren bir hizmet olduğunun bilincinde olarak sadece alanında uzman mütercim tercümanlarla çalışan Ay Tercüme, birçok kurum, kuruluş ve şirketin tercihi olmuştur.

Savunma sanayii, tarım, ormancılık, milli güvenlik, uluslararası ilişkiler, hukuk, ithalat-ihracat, elektronik ve ağır sanayi alanları başta olmak üzere birçok devlet kurumu, uluslararası kuruluşlar, özel şirketler ve şahıslara hizmet vermektedir.

İngilizce, Almanca, Fransızca, Rusça, Arapça ve Çince başta olmak üzere hemen hemen tüm dillerde tercüme hizmeti sunan Ay Tercüme, bünyesinde görev yapan yeminli mütercim-tercümanlarla noter onaylı tercüme ve yeminli tercüme hizmetleri sunmaktadır.

Hizmet vermekte olduğumuz başlıca tercüme alanları şunlardır:

Noter Onaylı Tercüme, Yeminli Tercüme, Tıbbi-Medikal Çeviri, Web Sitesi Tercüme, Kitap Çevirisi, Ticari Tercüme, Patent Çevirisi, Simultane ve Ardıl Tercüme…

Merkezi Ankara’da olan Ay Tercüme ile dünyanın neresinde olursanız olun tercüme hizmetinizi sorunsuz gerçekleştirebilirsiniz. Siz de profesyonel destek istiyorsanız hemen bizimle iletişime geçebilir ve ücretsiz danışmanlık hizmeti alabilirsiniz.

[:en]hakkımızda sol

Ay Translation Agency has been providing high quality translation services since 2013, and has always adopted the principle of quality and trust.

We provide translation services in many areas such as certified translation, notarized translation, academic translation, legal translation and interpretation with more than 50 languages.

Ay Translation Agency, working with expert translators in their fields and being aware that translation is a service requiring serious and great importance, is a choice of many institutions, organizations and companies.

We serve for many government agencies, international organizations, private companies and individuals in the fields of defense industry, agriculture, forestry, national security, international relations, law, import-export, electronics, heavy industry, and etc…

You can receive notary certified traslation services from certified translator & interpreters working in Ay Translation Agency in all languages including Turkish, English, German, French, Russian, Arabic and Chinese.

Primary areas of translation services:

Notary Approved Translation, Certified Translation, Medical Translation, Web Site Translation, Book Translation, Commercial Translation, Patent Translation, Simultaneous and Consecutive Interpretation…

You can have smooth translation services from Ay Translation Agency wherever you are in the world. We are located in the capital city of Turkey, Ankara. If you also want professional support, you can contact us immediately and get free quote.[:]

izmir nakliyat - izmir evden eve nakliyat - izmir evden eve